Crash1989 kérdése:

Oculus Riftben homályosan látok mivel szemüveges vagyok?

Figyelt kérdés

2 dolgot szeretnék kérdezni hátha vki tud segíteni. Az első hogy szemüveges vagyok és homályosan látok a riftben szemüveg nélkül. Viszont ha szemüvegbe húzom fel akkor nagyon kényelmetlen egy fél óra után le kell vennem. Esetleg erre nincs vmi beállítási lehetőség hogy igazodjon a szememhez? Ami egyépként nem is túl erős minusz két és feles mind a kettő szemem. A másik kérdés pedig az lenne hogy megvettem a subnautica játékot steamen és gondoltam kipróbálom oculus rift cv1-ben, elinditom de szaggat mint az állat. A gép konfigom pedig nem rossz, allul belinkelem. Elvileg simán mennie kellene ha nem vr-ba inditom akkor lazán fut full grafikán. Arra gondolkodtam lehet vmit be kellene állítani a steamvr alkalmazásban. Köszi a segítséget ha esetleg van vkinek ideje írni. Gép konfigom: Intel (R) Core (TM) I7 - 6700k CPU @ 4GHZ Memoria 16 Giga NVIDIA Geforce GTX 960 4 gigás videókari

Lehet oculus store-ba érdemesebb lett volna megvenni a játékot.. :/ plussz ez a homályos látás is borzalmasan idegesitő



2018. dec. 12. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Kontaktlencsét javaslom tartós megoldásként.
2018. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!