Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

DLD 500+-ról mik a vélemények? (Többi lent! )

Azt hallottam róla, hogy az egyik legjobb ár/érték arányú mélynyomó, mik a tapasztalatok, vélemények?. Milyen hasonló kaliberű mélynyomók vannak még? Én nem az az autohifis vagyok, aki a teljesítmény adatokat nézi, de több adatot láttam már az 500+-ról (500W RMS/300W RMS/600W RMS/ 700W MAX/ 1000W MAX) ezekből melyik a valós adat? Milyen erősítőt ajánlanátok hozzá? Az értelmes, hasznos, segítő válaszokat előre is köszönöm! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: mélynyomó, mélyláda, mélysugárzó, autóhifi, hangszóró, hangfal, DLD, autó, erősítő

2018. dec. 15. 14:47  Privát üzenet  

A válasz
JulesTS nevű felhasználó válasza:

Nen tudom, hogy milyen a többi autohifi komponensed, de a lábához külön egy normális monoblokkot vennék. Újban ez a legolcsóbb amit érdemes megvenni: Mac Audio ZXS 1000.

Használtan meg 13..15eFt-tól ki lehet fogni...

Arra ügyelj, hogy normális méretű tápkábel kell majd hozzá.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 16. 08:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

# 2/2Időpont 2018. dec. 16. 16:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek mi a véleményetek a Samsung pocket neo gt 5310 ről? ingyen adnák egy akai glory g3 ért. szerintetek megéri? milyen fapasztalata van, akinek volt már?
Iphone 5s-re megeri feltenni az ios 10.1.1-et? Velemenyek?
Xiaomi Mi Band velemenyek, tapasztalatok - ebresztesi funkcio bevallt valakinek?
Valakinek Numalk Partymix-ről vélemények/tapasztalatok?
Van valakinek Bumper melyladaja, csove? Velemenyek rola?
Mik a velemenyek, tapasztalatok errol a vevo egysegrol ( amiko hd8270)?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!