Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DLD 500+-ról mik a vélemények?...

DLD 500+-ról mik a vélemények? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Azt hallottam róla, hogy az egyik legjobb ár/érték arányú mélynyomó, mik a tapasztalatok, vélemények?. Milyen hasonló kaliberű mélynyomók vannak még? Én nem az az autohifis vagyok, aki a teljesítmény adatokat nézi, de több adatot láttam már az 500+-ról (500W RMS/300W RMS/600W RMS/ 700W MAX/ 1000W MAX) ezekből melyik a valós adat? Milyen erősítőt ajánlanátok hozzá? Az értelmes, hasznos, segítő válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. dec. 15. 14:47
 1/2 JulesTS ***** válasza:

Nen tudom, hogy milyen a többi autohifi komponensed, de a lábához külön egy normális monoblokkot vennék. Újban ez a legolcsóbb amit érdemes megvenni: Mac Audio ZXS 1000.

Használtan meg 13..15eFt-tól ki lehet fogni...

Arra ügyelj, hogy normális méretű tápkábel kell majd hozzá.

2018. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2018. dec. 16. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!