Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek a Samsung Galaxy...

Szerintetek a Samsung Galaxy s7 s7 edge s8 s8 plus s9 s9 plus kizárólag csak női telefonok lehetnek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez most hogy?


Hogy az S széria az női telefon?


Pl. az s8 meg az s7 az női telefon?


Ez nekem új dolog, ilyet se hallottam.

2018. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 repulo ***** válasza:
Szerintem műköröm nélkül is használhatók, swarovski kristály is csak egészen minimális mennyiségben van rajtuk, nagyjából 0. :-)
2018. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel az iphone is női telefon nem?
2018. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
WTF?
2018. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Számomra ez azért olyan érdekes, mert akárhányszor meglátok például egy s8, vagy s8+ készüléket akár tömegközlekedésen, vagy csak az utcán, vagy egyéb helyeken azokat én szinte csak nőknél látok gyakrabban olyan tipusú készüléket. E kérdést azért tettem fel, bár tudom, hogy egy kicsit furcsán hangzik csak arra lennék kíváncsi, hogy ha majd egyszer eljutok odáig anyagilag, hogy vásárolok egy olyan készüléket, akkor milyet érdemes, illetve milyen szériált érdemes megvenni, vagy egyáltalán érdemes e venni, mert ahogyan a legtöbb áruházakban, vebáruházakban szinte mindenhol eléggéhorribilis árat kérnek ezekért a konstrukciókért. Viszont olyat is hallottam, sőt olvastam róluk, hogy ezekbe az okostelefonokba már elég sokmindent belepakolnak. Na de még mindig az itt a kérdés, hogy ezek kizárólag csak női telefonok, vagy sem tudom, eléggé morbidan hangzik ez a kérdés, csak erre voltam kíváncsi a vásárlását illetően, ami mondjuk az nem mostanában fog nálam szóba kerülni az már tuti biztos.
2018. dec. 21. 19:08
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja előző voltam: Én már azon sem akadnék fenn, ha a mai okoskészülékekkel még akár cigarettát gyújtani, vagy akár még borotválkozni is lehetne.

(F)

2018. dec. 21. 19:14
 7/9 repulo ***** válasza:
Szerintem a csajokat stírölöd az utcán jobban mint a pasikat, de lehet az is, hogy amelyik férfi kiad 2-3 k-t egy telóra, ha lehet hanyagolja a tömegközlekedést. :-)
2018. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy s7-es van.


Nem mondanám női telefonnak.


Nők inkább iphone-t vesznek.


Mondjuk van nekem iphone is, de az inkább olyan telefon, de az sem kimondottan női telefon.


Mondjuk utcán lehet nem mászkálnék egy rószaszín iphone-nal.

2018. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
amelyik férfi kiad 2-3 k-t egy telóra, ha lehet hanyagolja a tömegközlekedést. :-)Miért is?, mert szerintem ez amit írtál ez nem attól függ, hogy milyen nemű az illető.
2019. ápr. 30. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!