Gyurmano78 kérdése:

Ha bekapcsolom a tv-t és bármilyen gombot megnyomok, pl. beállitások, input, egy pár másodperc után nem reagál semmire a távirányitó csak a kikapcsoló gombra. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kikapcsolás után, csak akkor tudom bekapcsolni ha áramtalanitom a tv-t, de utána kezdödik elölről a probléma. HISENSE 4K TV, Angliában vettem.

2018. dec. 21. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg firmware-t kene rajta frissiteni, ha egyaltalan lehet. Ha nem lehet, vidd szervizbe.
2018. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használt TV? Mert akkor az is lehet, hogy valaki már megvizsgáltatta, de lett megjavítva, különböző okból. Gazdaságtalanság, alkatrészhiány stb.

Akárhogy is van, neked is meg kell vizsgáltatni egy szakemberrel.

Magam is javítok ilyeneket, de nem mennék bele tippek adásába, nincs értelme. Meg kell nézetni közelről.

2018. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagyis így akartam: "valaki már megvizsgáltatta, de nem lett megjavítva"...
2018. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!