Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezeték nélküli mikrofo...

Milyen vezeték nélküli mikrofonos fülhallgatót ajánlanátok 50 ezerig?

Figyelt kérdés
A legfontosabb szempont a hangzása lenne, mikrofon minőség, zajkiszűrés stb nem annyira fontos, de a hangzásra nagyon finnyás vagyok. Köszi szépen előre is :D

2018. dec. 24. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha 50.000 a keret, ott már nagyon nem tudsz melléfogni. Én személy szerint Sennheiser CX7.00-át vennék, vagy ha akciósan látom, akkor lecsapnék egy Momentum in-ear Wirelessre. Volt több Senn fülesem - igaz vezetékesek - mindnek nagyon-nagyon tetszett a hangzása, de én bevalottan elfogult vagyok a márkával. Jelenleg egy Sony wi-h700-at használok. Tudom ajánlani, szerintem jó hangja van, az LDAC szerintem észlelhető javulást ad - csak ilyenkor gyorsan merül - de tudja az aptX-et és az aptX HD-t meg low latency-t meg mindent. A zenéim kétharmada rock/metal, szerintem jól adja át a zenéket, elsőre még meg is lepődni, hogy milyen finom részleteket tudott átadni ahhoz képest, hogy vezetéknélküli. De nem feltétlenül muszáj kimaxolni a kereted, a Xiaominak van egy nyakpántos bluetooth fülese, ami nagyon letisztult esztétikus kinézetű. Nagyon szemezek vele mostanában, ilyen olcsón az aptX-et mástól ennyiért nem nagyon fogod megkapni szerintem. Egyébként meg szinte nem is hallani rosszat a gyártó termékeiről, szóval lehet, hogy érdemes kockáztatni. Remélem tudtam segíteni valamennyit.
2018. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!