Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
balazsnagy393 nevű felhasználó kérdése:

Ps4-en hogyan lehet kontrolleren a led fényt változtatni?

Láttam már hogy van piros, kék,zöld,lila

Keress kérdéseket hasonló témákban: PlayStation 4, kontroller

2018. dec. 26. 16:51  Privát üzenet  

A válasz
repulo nevű felhasználó válasza:

A vezérlő első használatakor el kell végezned az eszközregisztrációt, vagyis párosítanod kell a PS4™ rendszereddel.

Egyszerre legfeljebb négy vezérlőt használhatsz. A PS gomb megnyomásakor a rendszer egy egyedi színt rendel a vezérlőhöz, és a fénysáv ennek megfelelően kigyullad. Az így hozzárendelt szín a vezérlőkön lévő PS gomb megnyomásának sorrendjétől függ. Az első vezérlő kék színű, a második piros, a harmadik zöld, a negyedik pedig rózsaszín lesz.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 26. 18:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! Csináltam 4 fiókot, ott kipróbáltam! :)

# 2/2Időpont 2018. dec. 27. 13:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meg tudom-e változtatni a monitorom képernyőjét, úgy, hogy közben korláton kívűl (Out of range-t) ír ki?
Van adatkábel csatlakozó vezetéknélküli Xbox360 kontrolleren?
PS1 vagy PS2 kontrolleren levő mindkét joystick mind a négy irányba mozgatható vagy külön van a fel-le és jobb-balra?
A ps4 kontrolleren hogyan lehet változtatni az elején lévő led et? Mert már láttam olyan kontrollert aminek kék volt meg olyat is aminek piros volt.
PS4 kontrolleren magától működik az R2-es gomb. Szerintetek mi a hiba?
Ps4en meg lehet változtatni a nicknevem?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!