Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Bluetooth hangszórót...

Hydra04 kérdése:

Milyen Bluetooth hangszórót vegyek zenehallgatáshoz?

Figyelt kérdés
Lehetőleg hordozható hangszórót szeretnék,(nem feltétel) én mint említettem főleg zenehallgatásra használnám. Maximum 60 ezer forintot szánnék rá

2018. dec. 26. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Kinek milyen ízlése van ... Én szeretem, ha jobban kihozza a magas hangokat, de manapság az a divat, hogy nyomjuk meg jobban a mélyet. Én a lányomnak vettem hosszas keresgélés után egy Xiaomi-t. Van ennek is több típusa, én a régebbit választottam, mert szerintem az tisztábban szól, de az új többet tud mélyben is és hangerőben is. Hallgass meg róla bemutató tesztet, és az alapján döntsd el, hogy neked megfelel-e. Hozzáteszem, hogy én kevesebb, mint 10 ezer Ft-nyi összegért vettem (21 GBP). A JBL-t sokan istenítik, az talán neked is jobban megfelel. Nekem nem jött be a hangja, de ahogy írtam, én nem ezt a hangzást kedvelem közel 50 évesen, ami a mai elvárás.
2018. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!