Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A CS-GO miért írja, hogy:...

A CS-GO miért írja, hogy: "The program can't start because MSVCRR1OO. Dll is missing from computer. Try reinstalling the program! "?

Figyelt kérdés
Értem, hogy mit ír, de nem tudom, hol kapnám meg ezt a bizonyos .dll fájlt. Megírnátok?

2018. dec. 31. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
2018. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még el sem olvastam, de az értelmes kommentekért elsőre adom a ZÖLD pacsit! ;)
2018. dec. 31. 19:11
 3/8 A kérdező kommentje:

...nem műkszik, de azért kösz :)

Más megoldás?

2018. dec. 31. 19:14
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha valakinek van még ilyen problémája, akkor:

[link]


Nekem ez működik:

a .dll fájlt húzzátok a Computer\{Lemez neve}\Windown mappába ÉS a Program Files, valamint a Program Files (x86) mappákba is! :)

2019. jan. 1. 13:08
 5/8 anonim válasza:
Újra kell telepíteni a programot, mert hiányzik egy fájl. Ezt a steam könyvtáradban tudod megtenni. Jobb klikkelsz a cs:go-ra, majd tulajdonságok és megkeresed azt a gombot, hogy megnézze a játék fájljait. Vagy csak letörlöd és újratelepíted! :)
2019. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Kösz szépen!

Már működik is! :)


Egyébként a CS:GO mindig ingyenes Steam-en, vagy csak most Karácsonykor?

Köszi előre is! ;)

2019. jan. 4. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ingyenes, de semmi értelme, mert csak csalókkal találkozol minden mérkőzésen, mivel semmi következménye, hogyha bannolják őket, pár perc egy újra regisztrálás.

Ezért még mindig csak a Prime verziónak van értelme.

2019. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kösz, nagyon sokat segítettél! ;)


Én úgyis sokkal jobban szeretem a Single Player-ezést, nem is tudom megunni...

CS 1.6-ot is tolom már több mint 1/2 éve Single-ben.


Az alatt, hogy csalnak, mit értesz?

...kösz...

2019. jan. 4. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!