Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri még RGH-s Xbox 360-at...

Megéri még RGH-s Xbox 360-at venni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy új játékok már nem jönnek ki rá, de a régebbiek mennyire kötnének le egy mai gamert? A grafikája nagyon rossz a mai tévéken(UHD)?

2019. jan. 1. 22:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy jelenleg melyik konzol használja ki legjobban az UHD-t?
2019. jan. 1. 22:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Van sok élvezhető játék rajta, néhány játéksorozat még megjelent az évben belőle, például fifa 19. De valószínűleg már több játék nem biztos, hogy meg fog jelenni a platformon, de sok élvezhető régi játék van rajta.

Ami legjobban kihasználja az uhd-t az xbox one x.

2019. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Xbox 360-nak abszolút nem rossz a grafikája, annyi hogy a gyári AV kábel helyett majd HDMI-vel jobb használni a tisztább képért.
2019. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most fogok venni. Sosem volt eddig konzolom, pc-s voltam (amugy csaj vagyok, igy beértem csak egy platformmal) most váltani akarok. Mivel amugy nagyon fiús játokkal szeretek játszani, ott is a nagyobb névvel rendelkezők, azok megjelentek 360ra, igy nekem elég az, nincs szükségem one-ra. Barátomtól benyúlok egy plusz kontrollert, és nekem remek lesz. HDMI-t veszek, 900forintért találtam ott ahonnan a konzolt veszem majd.

Amit én egyedül bánok hogy az assassins creedből csak blackflag is jelent meg. Egyedül ezt a sorozatot bánom, bár az újak (origin, odyse nem annyira érdekelne, de addig igen)


Szoval ha téged nem érdekelnek annyira a most megjelenő játékok, megéri, persze, főleg ha rgh-s. (Nekem nem az lesz, de lehet később kichippeltetem)

2019. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!