Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Mit tegyek ha a Paint 3D mindig kidob?

Történt egyszer az,hogy a gépem nem tudta megjavítani magát amikor bekapcsoltam és újratelepítette az egészet. És amiket elmentettem megmaradtak, de pár játékot és böngészőt eltávolított na most ezeket én vissza is töltöttem de még mindig vannak gondok például a Paint 3D mindig kidob és azóta nem tudtam rajta alkotni nagyon aggódok, hogy új leptopot kell venni :( Volt már nektek ilyen? Esetleg tudtok segíteni? Nagyon köszi!

Keress kérdéseket hasonló témában: laptop

jan. 12. 11:07  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Xbox One konzolon indítanám el a Fifa 19 Demo verzióját (még csak az jött ki), és ahogy rámegyek, kidob azonnal. Hallottam hasonló esetet Gta 5-el kapcsolatosan. Mi lehet az oka?
Hogyan lehet beállítani a Paint-ben, hogy 1 teljes lapot átfedő képet nyomtasson?
Szeretnék laptopot venni! Ami alkalmas böngészni world, excel, paint stb. -re és nem lassul be hamar ezeket normálisan kezeli, Ez jó? ( link a leirásban)
Már egy ideje zavar az hogy miközben játszom pl (R6s) Aközben néha kidob a háttérképemhez az Írja ki hogy extract és utána nehezen de visszatudok menni a játékba ez kb 1 perc,...
Sketch-draw&paint:hogyan kell azt csinálni, hogy a felhasználónév megegyezzen a névvel?
Steam-ről megvettem és kifizettem a csgo-t elindul meg minden jól megy de amikor elindítok egy pályát félig betölt a világ incizálása felirat alatt a csík, fekete képernyő és kidob a játék?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!