Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Ha nekem PC-n steam-en megvannak valamilyen játékok véve (pl. GTA V, Rocket league stb. ), akkor azt PS4-re is le tudom tölteni, vagy külön meg kell vennem?

jan. 12. 16:10  Privát üzenet  

A válaszok
külön kell.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 12. 16:12 Privát üzenet
Nyilván külön, mivel tudtommal semmilyen konzolos platformra nem elérhető a Steam.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 12. 18:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A laptopom nem akar elindítani semmilyen játékot, akkor sem, ha megvannak a rendszerkövetelmények, csak feketeképernyőt kapok. Már szétszedtem, de semmit nem tudtam meg belőle. Mi lehet a baj?
Tudnátok ajánlani valamilyen tabletet?
Lehetséges valahogyan egy tabletet összekötni egy monitorral, vagy tv-vel, hogy ott, nagyobb képernyőn lehessen nézni filmeket pl? Valamilyen egyszerű módszert szeretnék!
Emelten érettségizek angolból, és valamilyen hasznos anyag, felkészítő könyv, mintafeladatokat tartalmazó segédkönyv jól jönne a szóbeli részhez, valakinek valami ötlet? 1000...
Van egy Weltbild Internet rádióm (ugyanaz mint az Auna Connect 90 ). Bekapcsoláskor nem tölt be teljesen, féluton megáll és előlről kezdi. Valószínű valamilyen billentyű...
Ha adott egy Logitech UE Boom 2 és egy JBL Charge 2+ hordozható hangszóró, valamilyen lehetőség folytán lehetséges a kettőt összecsatlakoztatni, hogy egy eszközről jöjjön a jel...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!