Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért angol nyelvű a youtube?

Miért angol nyelvű a youtube?

Figyelt kérdés
Ha telefonon nézek egy filmet akkor magyar,ha átküldöm tv-re(LG smart) akkor angol nyelven játsza le a filmet.Ha a tv youtube alkalmazásból nyitom meg akkor is angol.Mi lehet a gond?

2019. jan. 12. 16:12
 1/4 anonim válasza:
100%
Biztosan két hangsáv van rajta, ki kell választani, hogy melyiket szeretnéd nézni vagy olyan filmet letölteni, aminek csak egy hangsávja van.
2019. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mondjuk lehet.Hol lehet a hangsávot változtatni??
2019. jan. 12. 16:34
 3/4 MagicCube28 válasza:
És a tvnél a youtube máshol is angol? mert ha igen akkor valahogy magát a youtube alkalmazást kell átállítani magyarra és akkor szerintem jó lesz. Én eddig úgytudtam, hogy a youtubon nincsennek hangsávok.
2019. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Konkrétan ennél a videónál van. [link]

Ha a telefonon alkalmazásból vagy böngészőből nézem akkor magyar a hang,ha átküldöm a telefonról tv-re,vagy a tv-n az alkalmazásból indítom akkor angol a hang.Más videónál még nem tapasztaltam.

2019. jan. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!