Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megérte volna meghirdetnem a...

Megérte volna meghirdetnem a régi VHS kazettás lejátszómat eladásra?

Figyelt kérdés
Leadtam tavaly a méhtelepen igazából nem tudom pontosan mennyiért vették át nem működött már egyébként. Szerintem kg-ra vették át.Szóval a kérdés az az,hogy egy régi vhs lejátszóért mennyit kaphattam volna? Lett volna értelme meghirdetnem? Manapság már videó kazettákat sem árulnak szóval jó döntést csináltam ? Utána néztem,hogy 2016-ban gyártottak utoljára ilyen lejátszókat.

2019. jan. 14. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értéke hibásan szerintem.

Működőként sem sok.

2019. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gugu Gabor ***** válasza:
pár ezer forintért árulnak elvileg működőképes darabokat jofogáson vaterán hacsak nem valami irtó különleges példány volt akkor az értéke a 0 ft hoz közelít
2019. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek #2-vel, hogy nagyon alacsony áron tudtad volna eladni, de maradjunk annyiban, hogy méhre leadásnál bárki többet fizetett volna. Méhtelepre csak valódi hulladékot éri meg leadni, ilyeneket, mint pl. a VHS lejátszó, még rossz állapotban sem.
2019. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csak a lejátszót adtam le .Vastól kezdve papír,italos alumínium doboz,üdítős flakon. A rossz nyomtatót is leadtam egy az egyben a lejátszóval együtt. Minden volt azon a telepen számítógép alkatrészektől kezdve rézig minden. A tulaj tuti nem fogja jófogáson hirdetni :D Gondolom azóta már újrahasznosították . Mondjuk nem tudom,hogy mit lehetett abból a lejátszóból újrafelhasználni ,de ha átvette akkor biztos lehet valamit kezdeni vele. Vasnak vas.
2019. jan. 14. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!