Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Ha az Xbox 360-am elromlott, de a mozgás érzékelő része, még működik, akkor lecserélhetem mondjuk Xbox Onera úgy, hogy nem veszek hozzá új mozgás érzékelőt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xbox, vásárlás

jan. 14. 16:11  Privát üzenet  

A válaszok

Én úgy tudom, semmilyen Xbox 360-as tartozék nem kompatibilis az Xbox One-nal.

Jelen esetben tehát a mozgás érzékelő Kinect kamerád sem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 14. 17:42 Privát üzenet
Így van. Semmilyen 360 eszköz nem kompatibilis Xbox One-al. Bizonyos 360 játékok futnak Oneon, de ennyi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 16. 08:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ez működőképes kapcsolás vagy kéne még a mozgás érzékelő és az égő közé egy dióda?
DSC1616 riasztó programozásában kérném a segítséget! A kezelő PK5516 típusú.3 db nyitás érzékelő és 4 db mozgás érzékelő van. Esetleg valaki küldene nekem leírást a programozásról?
Mozgás érzékelő előtt lévő műanyag hatású burkolat miből van?
Mondanátok egy-két játékot amelyiknél használni lehet a "SIAXIS" mozgás érzékelő giroszkópot?
Össze tudom párosítani ezt a két terméket?
Van egy Samsung ue40es6100 slim tv-m ha vásárlok hozzá egy tv kamerát akkor a fitnesz programban műküdni fog a mozgásérzékelő része?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!