Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megérné megjavítani szerelővel...

Megérné megjavítani szerelővel az Nfren régi márkájú DVD lejátszómat?

Figyelt kérdés
Elromlott az Nfren márkájú DVD lejátszóm. Ez egy nagyon régi márka és már nem is gyárt DVD lejátszókat szinte halott a márka már. Azon parázok,hogy ha elvinném szerelőhöz többe kerülne javítani mint amennyiért új lejátszót vesz az ember 10-12 ezer kb ennyi manapság egy új. Nem tudom mi baja van nem akar kijönni a dvd amikor megnyomom a gombot. Nem tudom a dvd lemezt berakni. Javaslat,hogy mit csináljak ilyen esetben ?

2019. jan. 15. 17:49
 1/1 progizo válasza:

Lehet, hogy csak a lemeztálcát mozgató ékszíj öregedett és szakadt el.

Én is nemrég vittem szerelőhöz két DVD lejátszómat lemeztálca nyitási problémával, és kb. 3000 Ft-ért javítják egyenként azokat.

2019. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!