Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Set top boxot TV-vel összekötn...

Set top boxot TV-vel összekötni, ha nincs Scart a TV-n?

Figyelt kérdés
Noob vagyok a témában, szóval.. HDMI?

2019. jan. 15. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal kösd össze, ami mindkettőn van.
2019. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SCART eleve rosszabb minőséget ad, mint a HDMI, csak tudjál róla.
2019. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bubuka508 ***** válasza:
Ha mindkettőn van HDMI aljzat, akkor azon keresztül kösd össze, annak tényleg jobb a minősége. Ha meg olyan őskori a tv, hogy nincs rajta sem HDMI, sem scart, akkor egy videot köss a scarton keresztül a set-top boxra, a video RF kimenetét pedig koax kábelen keresztül a tv antennabemenetével és rá kell hangolni a tv-t a video hullámhosszára. Szükségmegoldás, de működik.
2019. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

@14.15: köszi, HDMI-vel megoldottam, szépen zenél :D

Nem olyan meglepő, hogy nincs rajta Scart, ősrégi szabvány. Bár van egy másik, ugyanolyan 80 cm-es Philipsünk, csak az 2013-as modell, azon még volt, ezért lepődtem meg.

2019. jan. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!