Hogy oldhatom meg, hogy pendrive-ról a Philips magnóm olyan sorrendben játssza a zeneszámokat, ahogy én szeretném?

Figyelt kérdés
ABC sorrend és számozás nem segített, olvasgattam bonyolultabb módszereket, amikhez sajnos nem nagyon értek, valaki aki tud egy jó módszert le tudja írni nagyon alap szinten?
2019. jan. 18. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig a megfelelő átnevezés a megoldás.
2019. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mit ertesz megfelelő átnevezès alatt? Ahogy írtam fent,azok a sorrendek nem segítettek.
2019. jan. 18. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:
A fájlnév elejére egy szám, a kívánt sorrendnek megfelelően. 01 Valami, 02 Akármi stb.
2019. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 repulo ***** válasza:

Pl. Zene 01.

Zene 02.

Zene 03.

Stb. A sorszám után írhatsz előadót, szám címet.

2019. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ez nem segít, akkor ki kell találni, mi alapján állít fel sorrendet, ha nem a fájlnév alapján.

Vagy esetleg nincs rajta bekapcsolva, hogy véletlenszerűen játsza le?

2019. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kölcsön kaptam a magnót, ezért annyira nem értek hozzá,hogy lehet e rajta bármit állítani. A számok NEM segítettek..
2019. jan. 18. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a fájlnevet kell átírni, hanem a metadatát/taget (ahogy tetszik).

Számítógépen jobb gomb a fájlra --> tulajdonságok --> részletek --> és ott átírod.

2019. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!