Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti már voltatok úgy nyaralni...

Ti már voltatok úgy nyaralni hogy több emberrel busszal mentetek? , ha igen vittetek magatokkal laptopot amit a buszon is használtatok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltam csoportos buszos kiránduláson. Én nem vittem.
2019. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én nem vittem laptopot, de telefont, meg külső akkumulátort igen.
2019. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 IronYpetya válasza:

Haha! Régen ezt osztálykirándulásnak hívtuk - de nem volt akkoriban laptop. :D


Na jó, haladjunk a korral.. Ha már buszos utazás, akkor inkább egy tablet, mint egy laptop. A múltkor szakmai okokból egy kisebb csoporttal kisbuszoztunk 1-1 napot. A laptop munkaeszköz, de piszok kényelmetlen a busz ülések közepette. Csak nyűgöd van vele. Tényleg sokan szenvedtek, akik dolgozni vagy akár filmet nézni akartak. Munka miatt sajnos nem lehet válogatni. De ha te luxusból tervezed - mondj le róla, a kényelmetlenség miatt... Vegyél egy tabletet, azzal nagyon jól lehet utazni, a mai világban már egy Surface vagy akár egy sima android tablet + bluetooth billentyűzet és megvan a fiatalok laptopja..

2019. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam, nem vittem. Barátnőm hozott tabletet.
2019. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Buszon már utaztam, többed magammal. Senkinél sem volt laptop. Mi énekeltünk vidám mozgalmi dalokat.
2019. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!