Valaki tud ajánlani egy normális fülhallgatót?

Figyelt kérdés
Olyan fülhallgatóra lenne szükségem, ami nem kerül sokkal többe mint 2000 ft, jó a hangja, nem megy tönkre túl hamar, és nem szilikonos mert azt nem szeretem. Vettem már rengeteget, de az egyiknek vagy nagyon rossz a hangzása, vagy pedig tönkremegy a csatlakozójánál a zsinór 2 napon belül, szóval nem szeretnék tovább kísérletezni és ezreket ölni ebbe.

2019. jan. 18. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig sony volt, az az 5000 Ft-os. Kb. tartott is 3 évig Kábelének nem lett semmi baja, most is csak az a baja, hogy az a puha párnarész már szétment.
2019. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Egyes, ti tényleg nem tudjátok, hogy mi a különbség a fejhallgató és a fülhallgató között? Mert egy hét alatt a második kérdés, ahol a kérdező fülhallgatót akar, de fejhallgatót ajánlanak neki. Hmm?
2019. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mégegyszer hangoztatom, FÜLHALLGATÓ (amit a fülünkbe bedugunk), nem fejhallgató (amit a fülünkre ráteszünk).
2019. jan. 18. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem mi bajotok az egyes válasszal.

[link]

[link]

Senki nem szed béres cseppet?

2019. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, #4, megrendeltem, koszi a segitseget! :)
2019. jan. 19. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!