Laptop segítség?

Figyelt kérdés

Mennyire jó? CS:GO futna rajta normálisan? Mennyi fpsel?


Normális válaszokat szeretnék kérni köszönöm!


[link]



2019. jan. 20. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
80-100Fps lesz kb. magas grafikán.
2019. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szántóvető ***** válasza:
2019. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez egy 64 bites RAM sebességű videokártya, ami benne van. Elsősorban irodai programokra, netezésre van kitalálva. Ne várj tőle nagy csodát. Az első meg baromságokat ír, látszik, hogy egy kisgyerek, aki nem ért hozzá!
2019. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Lebuktam!

Megyek Fortnitetozni.

3# gyere fortniteban gyere 1v1-et ott mutasd meg mit tudsz.

Tudom, hogy nem érsz semmit.

Nekem van sok skin és neked?

2019. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én felnőtt vagyok, nem egy kisgyerek, és van rendes életem. Egzisztenciám, otthonom, párom, stb, nem a szüleim vesznek nekem gépet, laptopot, stb. Nem vagyok rászorulva, hogy összemérjem magam veled, hidd el, úgy is te maradnál alul...
2019. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Komolyan, "Az első meg baromságokat ír, látszik, hogy egy kisgyerek, aki nem ért hozzá!"


Egyetértek veled,de csak addig, hogy baromságokat írok,(1 éve még a cs go-nak kevesebb gépigénye volt, és mostanság már nagyobb a gépigénye és egy ideje már nem játszok vele...)


"kisgyerek" ezt meg honnan szülted?

2019. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez az oldal a kisgyerekek gyűjtőhelye. Az irigy, csóró, szűz kisgyerekeké. Nem tűnt még fel? Nulla élettapasztalatuk van, de mindent jobban tudnak. Ha neked van egy laptopod, vagy telefonod, ami jobb, mint az övéké, felteszel egy kérdést, azonnal ott teremnek féltucatnyian, és leszarozzák azt, amit nem a szüleid vettek neked, hanem megteremtetted magadnak, munkával. Teszik ezt úgy, hogy még életükben nem fizettek ki semmit a saját pénzükből. Nem vetted még ezt észre?
2019. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nemigazán,mert pcforum,prog.hu,ubuntu.hu-n szoktam lenni a legtöbbször 😂
2019. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó neked, ez a hely egy métely.
2019. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Milyen laptopot ajánlanátok hasonló árban vagy olcsóbban?
2019. jan. 20. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!