Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jobb zenét hallgatni fejhallga...

Jobb zenét hallgatni fejhallgatón mint hangfalakon?

Figyelt kérdés
Nagyon sokféle hangszórót kiprobáltam, soundbar-t, 5.1-es házi mozit, hi-fi-t, és még sok mást amely 200ezer forint feletti árkategoria volt, tudom hogy most nem az szàmít hogy mennyi volt, csak így egyszerűbb leirni őket, amely az árkategoria legjobbjai voltak. De sajnos egyiken se volt élvezet zenét hallgatni. Esetleg megéri venni egy jó minőségű fejhallgatót?

2019. jan. 25. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

"Esetleg megéri venni egy jó minőségű fejhallgatót?"

Próbáld ki azt is.

2019. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyrészt szubjektív. Én a "nagy, párnás" fejhallgatókat szeretem. Akkor nem zavar a környezeti zaj. Sok mindentől függ:

A felvételtől, a te igényeidtől, a HiFi rendszeredtől. Mindenesetre jóval olcsóbb, mint egy szobát átalakítani.

2019. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szubjektiv. En pl. a fejhallgatot nem szeretem. Nyilvan probal egy tererzetet generalni, de a valos fizikai ter nem lesz meg. Ugyanakkor a lesugarzott tartomany eleg nagy, par 10 eft-ert kapsz olyan fejhallgatot, ami az infra es ultra hangtartomanyt is megszolaltatja. Egy hangfalpar erre csak a magas arkategoriaban kepes (nem par 100 eft, inkabb meg egy nulla). Vagy, subladat hasznalsz. De az megint mas, nehez ugy beloni, illetve olyat talalni ami passzol barmilyen hangfalparhoz es szinten draga. Cserebe nagyon jo, egy jol osszerakott hifin (nem music center es muanyag dobozos hazimozirol beszelek, hanem kulon komponensekrol) elmeny zenet hallgatni.

Hozzateszem, minel jobb egy hangrendszer annal jobban elohozza a felvetel hibait, es a hangrendszer lancszemeinek a hibait egyarant. Ertem ez alatt, hogy hiaba van egy rendszered, aminek a komponensei diszko es pop zenehez tokeletesek, ha egy Metallica porgos dobszolon vagy egy nagy terjedelmu vonos eloadason "osszezuhan" a hangkep.

Nehez jol osszerakni, viszont ha tudod mi a cel, tisztaban vagy az igenyeiddel, par 100 eft-bol osszeraksz egy kozep kategorias, de nem mindenevo rendszert.

A legtobbszor ott van elrontva, hogy a leendo felhasznalo nem ismeri a sajat igenyeit, tovabba csucskategorias mindenevo hangzast var el egy olyan szettol ami also vagy kozepkategorias komponensekbol epul fel.

2019. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A zene nem arról szól, amit leírtál. Ha továbbtra is fenntartod kérdésedet, valószínűleg a kora gyermekkor bilireszoktatatási zavarainak nyomát viseled.
2019. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!