Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
lottika0113 nevű felhasználó kérdése:

Garmin fenix5S futóórám időt és távot pontatlanul mér. Mi lehet az oka? Futópados edzésnél megértem, hogy csak viszonylagos adatot ad. De szabadtéri futásnál elvárnám, hogy atombiztos legyen.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Garmin, óra

febr. 2. 18:08  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az anarchia a természetes és legjobb államforma? Miért nem törekednek az emberek viszonylagos egyenlőségre?
Pontatlanul mensizők! Lehetséges lenne? El nem tudom képzelni.
A 90-es évek közepén a rendőrség állományának nagy részére is jellemző volt ez a viszonylagos lazaság, közvetlenség?
Miért számol pontatlanul a számológépem?
Egy Hp Psc 1410-be egy újratöltés után meddig bírja egy patron (nyomtatasi szám/viszonylagos idő)?
Hogyan rögzíthetem a kötelem viszonylagos biztonsággal a túloldalon, s hogyan juthatok át, ha egy megáradt patak állja az utamat?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!