Vettem egy ps3 fat konzolt segitene valaki?

Figyelt kérdés
Van egy ps3 fat konzolom volt rajta egy mmcm program es egy ferrox mod installer de semeiket nem tudtam el inditani mert múltkor ahogy irtam véletlenül hozza nem eresemmel le toroltem az szoftvert es fel raktam egy 4.83 as szoftvert azóta nincs olyan hogy pendrive rol tudok jatszani , hogyan tudtam vissza csinalni ? Most teljesen leformataltam a gépet, próbáltam szamtalan modszert cfw ket de valameiket csak 70%ig töltötte utanna azt irta ki hogy a serult a fájl , akarok pendriven keresztul jatszani csak nem tudok elindulni sehogy valaki segitene ?

2019. febr. 5. 06:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor megveszed szépen a játékokat, mint a normális emberek.
2019. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól veszem ki, letörölted a CFW-t és 4.83-as OFW-t varázsoltál rá. Némileg szerencse, hogy ezzel megúsztad és nem csináltál téglát a gépből.


OFW-re nem tudsz csak úgy CFW-t tenni. Ehhez downgrade-eltetni kell a konzolt és utána rárakni a 3.55-ös CFW-t, majd arra a legújabb CFW-t.

Downgrade-eléshez keress szakembert, mert ehhez speciális eszköz kell, otthon nem lehet elvégezni, a CFW telepítéshez pedig a ps-hack.hu oldalt javaslom! (Itt is találsz amúgy downgrade-eléssel foglalkozó tagokat, de vannak a Hardveraprón, Jófogáson, Vaterán is.)

2019. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!