Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DVD lejátszókat meddig fognak...

DVD lejátszókat meddig fognak még gyártani? Van rá esély, hogy mikor már nem gyártják akkor használtan felmegy az áruk rendesen?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig fogják gyártani míg van rá igény. A videomagnók gyártását is pár éve hagyták abba. Nem hinném, hogy kilőne az áruk, mert a BluRay lejátszó is lejátszik DVDt.
2019. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 repulo ***** válasza:
100%

Amint lemegy az SD kártyák és pendrive-ok ára az azonos kapacitású írható/újraírható lemezek árára, vagy legalább összemérhető lesz velük, pár éven belül eltünnek.

Végre.

(Szerintem)

2019. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Blu-ray akkor nemigen fog mostanában eltűnni
2019. febr. 6. 12:55
 4/15 A kérdező kommentje:
kettes akkor az jó dolog lenne,hogy ha nem gyártanának ilyeneket mert akik el akarják adni akkor azok könnyebben el bírnák passzolni mert mindig is lesznek olyanok akik régiségeket gyűjtenek és használnak is régi dolgokat. Én ismerek olyat a nem is nagy körömben aki még videólejátszón nézeti a gyerekeivel a meséket.
2019. febr. 6. 13:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak eredeti VHS kazettáim és magnóm is. A 90-es évek elején kiadott kazik gond nélkül elindulnak és CRT tévén a képe is szép. Van egy 86-os kazim is, de azt nem merem beletenni.
2019. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 repulo ***** válasza:

Azért ha a lemez alapú videolejátszás eltűnne, elég sok nyűgtől megszabadulnánk.(karcok, olvasófej, zajosodó mechanika)

Lehet nosztalgiázni, drága lemezjátszókon is van 79-es fordulat, de attól még nem nagyon hiszem, hogy profi fejekkel 100 éves lakklemezeket játszanának le tömegek.

Remélem már nem sok van nekik hátra: újraírható blu-ray 50 GB 3492 ft. pendrive 64 GB 4390 ft.

2019. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
dvd-ről gondolsz így vagy a blu-ray-ról is ?
2019. febr. 6. 13:31
 8/15 A kérdező kommentje:
Blu-ray-el nincsen sok gond azért. Én tapasztalom ezt mert nekem van.
2019. febr. 6. 13:33
 9/15 repulo ***** válasza:
Mind a kettőre.
2019. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgyis lesz rá kereslet mikor már nem is fogják gyártani :D Használtan úgy is fogsz kapni.
2019. febr. 6. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!