Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az lehetséges, hogy az egyik...

Az lehetséges, hogy az egyik szomszédom "kapcsolgatja" a Smart TV-met?

Figyelt kérdés

Nyugisan nézném a filmet erre magától belép a TV a youtube-ba kétszer is. Mindezt úgy, hogy a telefonhoz (erről szoktam átküldeni a tvre a yt videókat) és a távirányítóhoz hozzá sem értem. :/ Egyébként történt már olyan is amikor egy ismeretlen eszköz akart kapcsolódni a TV-hez a semmiből, természetesen elutasítottam.


Elképzelhető, hogy az egyik szomszéd szórakozott ezzel a youtubeos dologgal vagy csak szimplán meggajdult a TV?


Előre is köszönöm a segítséget.


21/L



2019. febr. 7. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valaki videót akar küldeni rá. Lehet a szomszéd, de az is lehet, hogy a telefonod él önálló életet. Kapcsold ki a wifit a telefonon, ha úgy is ez történik akkor valaki szórakozik.
2019. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer én is ráküldtem véletlenül egy videót a lakótársam okostévéjére. Nem szórakozásból, nem is értek az okostévéhez, csak vmi ikont megnyomtam véletlenül a yt-n és már rögtön az okostévén ment a videó, nem a telómon... Pedig nem volt összepárosítva a két eszköz, meg úgy semmi, sose foglalkoztam a lakótársam tévéjével...
2019. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, bár ezt csak úgy tudja, hogy egy hálózaton van a TV, illetve a szomszéd készüléke is.

Ha nincs lekódolva, vagy tudja a jelszót a WiFi-hez, akkor simán meglehet.

2019. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha UPC neted van, előfordulhat.
2019. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :)
2019. febr. 7. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!