Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Szerintetek vegyek egy JBL Flip 3-mat, vagy inkább adjak ki kicsit több pénzt egy Flip 4-re?

Jelenleg JBL Charge 3-mam van, de ezt a mérete miatt nem tudom mindíg magammal vinni, ezért szeretnék egy kissebbet is. Mennyivel jobb a Flip 4 mint a Flip 3?

Keress kérdéseket hasonló témákban: JBL, Harman-Kardon

febr. 8. 18:44  Privát üzenet  

A válaszok
Hát a Flip 4 igazából csak annyiból másabb, h talán kicsit jobb a hangja, az aksija tovább bírja (2 órával(12 óra)), hát meg persze drágább is :D

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 10. 17:47 Privát üzenet

Előző vagyok, itt van egy-egy basstest is:

https://www.youtube.com/watch?v=-PFplIUD7P8

https://www.youtube.com/watch?v=XwR2CYmMsLk&t=254s

(az utlsó LOW Frequency-vel van

De amúgy én a Flip 4-et választanám.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 10. 20:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen hordozható hangszórót vegyek? (Kicsit speckó a helyzet)
Az alábbi hangfal kábeleit szeretném kicsit megtóldani, viszont nem vagyok biztos benne, hogy milyen kábelt is vegyek hozzá?
Milyen bluetooth hangszórót vegyek a mobilomhoz? Hajlandó vagyok elmenni 15 000-ig vagy kicsit feljebb is.
Szeretnék vásárolni dvd lejátszót, olyat ami sokmindent lejátszik. Ha internetről töltünk le filmet sok esetben nem játsza le egyik dvd lejátszónk sem. Mit ajánlotok? Milyet...
8 éves kisfiúnak milyen tab-ot vegyek, amin néha játszana egy kicsit? A barátainak már van, és vágyna rá. Szerencsére 15-20 perc alatt elunja, szóval nem lesz kocka belőle.
Nem vagyok nagy játékos, de megtetszett a guild wars 2 és megvettem, egy kicsit szaggat játék közben. Milyen videokártyát vegyek ami viszi a játékot és 30. 000 Ft körül van? Nem...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!