Stúdió monitor?

Figyelt kérdés

Hello!



Tudni kell,hogy eléggé kezdő vagyok a témában és adódott egy olyan szitu,hogy viszonylag áron alul tudnék beszerezni egy pár M-Audio BX5 D2 -t. Tetszenek és szerintem szépen is szólnak, viszont azt szeretném megtudni,hogy ezekhez muszáj használni hangkártyát? PC hez használnám, de létezik az,hogy bedugom őket a tápba a TRS csatlakozót meg valami átalakítóval leszűkítem 3,5 jackre,hogy bedugjam a gépbe?


Érzem,hogy buta kérdés de aki egy kicsit eligazítana annak hálás lennék :)


2019. febr. 11. 13:48
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy mondjuk az XLR - 6,3 jackre amit leszűkítek 3,5 jackre, ez így járható út?
2019. febr. 11. 13:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg egy ilyen kábellel megoldható. Viszont pocsék lesz a hangminőség alaplapi hangkártyával, erre készülj fel.

[link]

2019. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagyis nem pont ez, olyat keress, hogy 3,5mm jack -> 2*xlr
2019. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 repulo ***** válasza:

Igen bele tudod úgy dugni, csak figyelj a helyes bekötésre, rajta van a hangfal hátulján.

A gépben is van hangkártya, viszont egy külső szebben tud szólni.

Eleinte elleszel azzal is ami az alaplapon van, ha már zavar majd a hangja, veszel külsőt.

2019. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a válaszokat!
2019. febr. 11. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!