Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Apple Airpods töltöttségi szintjét hol tudom megnézni?

Androidos eszközöm van.

febr. 12. 17:49  Privát üzenet  

A válasz
[link]

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 12. 18:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm

# 2/2Időpont febr. 12. 21:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet azt megnézni dmx vezérlő nélkül, hogy a par lámpa dmx kivezetése alkalmas-e a vezérlésre?
Hol tudom megnézni, hogy milyen technológián szolgáltat a településemen a Telekom?
Xbox One S-en, hogy kell megnézni a játékpercet?
Egy videó nem nyilvánosként van fent a YT-on, de a linkjét elküldte az ismerősöm, tehát PC-n meg tudom nézni. Letölteni nem lehet. De én az okostévén szeretném megnézni. Vagy...
Samsunk S5230 - nál hol és mikor tudom megnézni az akkumulátor töltöttségi szintete? Másnak is alig bírja ki 1 napig az aksi?
Microsoft Windows XP professional 2002-es verzió felhasználójaként és HP Deskjet 2050 J510a tulajdonosaként nyomtatópatronokat karbantartani, ill. a patronok töltöttségi...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!