Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bluetoothos hangszóró 20. 000...

Bluetoothos hangszóró 20. 000 forintért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyből rá is térnék a lényegre... Szeretnék venni olyan 20.000 forintért. Ami feltétlenül szükséges számomra a hangszóróban: Nagy basszus, kb 10 méter Bluetoothos hatótáv, ne rezonáljon be a mélyeknél

Ami nem szükséges: hosszú üzemidő, stereo hangzás.



Ismerem a Tronsmart element t6, a Hopestar h20 és a hopestar a6 készüléket is. Itt meg videó alapján nem tudom eldönteni, hogy melyiknél jobb a basszus.

Most jelenleg egy JBL go-m van, ennél hangosabb es jobb mély hanggal rendelkező hangszórót keresek.


A Tronsmart element t6-ot volt szerencsém kipróbálni élőben is.

Szóval ha valaki tudna írni hangszórókat, vagy a felsorolt készülékek közül valamelyikkel rendelkezik, akkor kérlek írj, hogy meg vagy-e elégedve.



Ui.Nem, nem utcán szeretném használni, hanem grillezéseknél, meg teraszokon fröccsözésnél



2019. febr. 14. 18:52
 1/4 Bak Szilveszter válasza:
A sonynak, nagyon jó hangszórói vannak. Neki újanon még van az Xb10-es hangszórója, de szerintem az nem hangosabb a jbl gonál. Vagy a jbl clip sorozatnál nézz még körül. De én a helyedben agy srs xb-21-es sonyt vennék, mert az bassusos, hangos, víz- és porálló, Vílágít, ha akarod, és viszonylag sokat is bírja. Vagy keress használtan xb20-as vagy xb 30-as-at. Azokat talán találsz 20-é használtan. De szerintem már új nincs is. Nekem is 30-as van, és nekem egyszer sikerült belőle 30m hatótávot kihozni., és még hallottam a zenét hogy szól, de csak halkan, mert át kellet mennem az úton, és ott mentek az autók, De viszont ez a 0 végű sorozat csak vízálló. De ha felmész a sony hivatalos magyar oldalára minden ilyesmi adatot megtalálsz, vagy kérdezel tőlem...
2019. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem element t6 van. Volt alkalmam összehasonlítani a jbl flip 4-el, de nem éreztem jobbnak a jblt annyiért... bőven megéri a t6 , kb 10 óra normál (75%) használat mellett... de napi 30p hallgatás mellett kb havonta töltöm.. csak ajánlani tudom..
2019. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ami kimaradt : a mély nagyon jó, de 75% felett nem megy tovább csak a magas és a közép.. de nem hiszem h egy átlagos grillezés vagy ilyesmi mellett a 75% nagyon is jó... a jbl go2 nél sokkal több mély, 2-3x hangerő.
2019. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jbl extreme
2019. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!