Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Bluetoothos hangszóró 20. 000 forintért?

Sziasztok!

Egyből rá is térnék a lényegre... Szeretnék venni olyan 20.000 forintért. Ami feltétlenül szükséges számomra a hangszóróban: Nagy basszus, kb 10 méter Bluetoothos hatótáv, ne rezonáljon be a mélyeknél

Ami nem szükséges: hosszú üzemidő, stereo hangzás.

Ismerem a Tronsmart element t6, a Hopestar h20 és a hopestar a6 készüléket is. Itt meg videó alapján nem tudom eldönteni, hogy melyiknél jobb a basszus.

Most jelenleg egy JBL go-m van, ennél hangosabb es jobb mély hanggal rendelkező hangszórót keresek.

A Tronsmart element t6-ot volt szerencsém kipróbálni élőben is.

Szóval ha valaki tudna írni hangszórókat, vagy a felsorolt készülékek közül valamelyikkel rendelkezik, akkor kérlek írj, hogy meg vagy-e elégedve.

Ui.Nem, nem utcán szeretném használni, hanem grillezéseknél, meg teraszokon fröccsözésnél

Keress kérdéseket hasonló témákban: JBL, Tronsmart, hopestar

febr. 14. 18:52  Privát üzenet  

A válaszok
Bak Szilveszter nevű felhasználó válasza:

A sonynak, nagyon jó hangszórói vannak. Neki újanon még van az Xb10-es hangszórója, de szerintem az nem hangosabb a jbl gonál. Vagy a jbl clip sorozatnál nézz még körül. De én a helyedben agy srs xb-21-es sonyt vennék, mert az bassusos, hangos, víz- és porálló, Vílágít, ha akarod, és viszonylag sokat is bírja. Vagy keress használtan xb20-as vagy xb 30-as-at. Azokat talán találsz 20-é használtan. De szerintem már új nincs is. Nekem is 30-as van, és nekem egyszer sikerült belőle 30m hatótávot kihozni., és még hallottam a zenét hogy szól, de csak halkan, mert át kellet mennem az úton, és ott mentek az autók, De viszont ez a 0 végű sorozat csak vízálló. De ha felmész a sony hivatalos magyar oldalára minden ilyesmi adatot megtalálsz, vagy kérdezel tőlem...

# 1/4Időpont febr. 14. 22:09 Privát üzenet
Nekem element t6 van. Volt alkalmam összehasonlítani a jbl flip 4-el, de nem éreztem jobbnak a jblt annyiért... bőven megéri a t6 , kb 10 óra normál (75%) használat mellett... de napi 30p hallgatás mellett kb havonta töltöm.. csak ajánlani tudom..

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 14. 22:21 Privát üzenet
Ami kimaradt : a mély nagyon jó, de 75% felett nem megy tovább csak a magas és a közép.. de nem hiszem h egy átlagos grillezés vagy ilyesmi mellett a 75% nagyon is jó... a jbl go2 nél sokkal több mély, 2-3x hangerő.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 14. 22:24 Privát üzenet
jbl extreme

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 8. 12:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Le lehet kodolni a Bluetoothos spekaert valami programmal?
Szerintetek milyen bluetoothos hangszórót éri meg venni?
Milyen bluetoothos hangszóró éri meg 5000--->8000ft ig lévő árban? Olyan ami jóntulajdonságokkal rendelkezik?
Vettem egy NAVON S14-es bluetoothos hangszórót, és amikor elindítom/rácsatlakozom beszél, mint miden ilyen hangszóró, és nem tudom lenémítani, szóval tudnátok e mondani valamit,...
1 éve van a tulajdonomban egy segway de nem használom 2x próbaltam ki összesen. Van benne beépített bluetoothos hangszóró. KB mennyiért lehetne eladni?
Milyen bluetoothos hangszórót ajánlotok 25. 000Ft alatt? 25 wattnál azért legyen nagyobb teljesítménye.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!