Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az HBO GO-ba más orszagból...

Az HBO GO-ba más orszagból nem tudok bejelentkezni? Van lehetőség hogy mégis kozzá férjek a magyar oldalhoz?

Figyelt kérdés
Szlovákiában élek, ezért csak a szlovák oldalra enged bejelentkezni, ahol csak eredeti vagy szlovák nyelven tudom nézni. De én magyarul szeretném, a magyar oldalra viszont nem tudok belépni, mert az IP címem nem magyar, mivel nem tartózkodok Magyarországon.

2019. febr. 16. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyar VPN
2019. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd!?
2019. febr. 17. 02:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezen mit nem lehet érteni .-.


Olyan VPN szolgáltatésra fizetsz elő aminek van szervere Magyarországon. Pl NordVPN

2019. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Létezik ingyenes vpn?
2019. febr. 17. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Véleményt nem tudok mondani róla mivel én NordVPN t használok (1 dolcsi volt nekemés októberig jó még :D

2019. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha átmegyek a határon, regisztrálok, és visszajövök?
2019. febr. 17. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, én nem használok HBO GObt. Megvagyok az ncore al és a sorozatbaráttal
2019. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!