Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

JBL Charge 3-on hogy tudom kikapcsolni a LOW Frequency mode-t?

Az lenne a kérdésem, hogy ugye be van rajt kapcsolva a Low frequency mode, (kb. 2 órája kapcsoltam be rajt,) szval hogy tudom rajt kikapcsolni?

Bluetooth + mínusz gomb, vagy ha kikapcsolom a hangszórót, kikapcsol magától, vagy ez hogy működik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: JBL, Charge 3, bluetooth, Low Frequency

febr. 18. 16:33  Privát üzenet  

A válasz
repulo nevű felhasználó válasza:

Ahogy írod, bt és - gomb.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 18. 18:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

# 2/2Időpont febr. 18. 18:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lenne egy JBL Charge 3 hangszóróm amin 1x volt "Low Frequency mode" bekapcsolva majd így kapcsoltam ki a hangszórót További lent?
JBL Charge 3, low frequency mód. Hogy lehet bekapcsolni?
Mire jó a "Low Frequency mode"? Több lent.
Ma elindítottam az Europa Universalis IV játékot erre elsötétül a monitor és ez az üzenet jelenik meg:frequency out of range please change the display mode to 1280x1024 with 60Hz...
Veletlenul elallitottam valamit es most amikor elakarom inditani a countert a kepernyo elfeketedik es egy kicsi ablak jon ele amiben irja, hogy Frequency out of range:36 KHz/60Hz...
Melyik JBL hangszórókon műkődik a low frequency mode? Hogy kell aktiválni? Mitől lesz másabb?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!