Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

JBL XTREME, vagy JBL XTREME 2?

Tudnátok tapasztalatokat írni erről is, arról is?

Nem tudom, hogy a kettő közül melyiket válasszam.

Melyiknek jobb a hangzása?

Melyikben több a mély?

Stb...

Vagy esetleg van olyan akinek mindkettő megvan, & le tudná írni, hogy szerinte melyik lenne jobb választás és miért?

Keress kérdéseket hasonló témákban: JBL, Xtreme, Xtreme 2, hangszóró, bluetooth, vásárlás

febr. 19. 18:10  Privát üzenet  

A válaszok
Én olyan egetrengető különbséget nem tapasztaltam köztük,sőt nekem jobban tetszett a sima xtreme basszusa. Nem tudom pontosan, de elvileg a 2 meg lehet több jbl-el tud egyszerre párosodni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 19. 18:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A Xtreme-t csak 1 másik JBL-lel lehet párosítani, a 2-t meg többel.

Egyébként nem tudom, hogy csak nekem tűnik így :D, de sztem a Xtreme-nek jobb a basszusa...

# 2/3Időpont febr. 19. 19:06 Privát üzenet
Na ezt mondom én is :D

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 20. 12:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha választhatnátok egy JBL Xtreme 2 vagy egy Nintendo switch között melyiket választanátok?
Jbl Xtreme kocsiba jó választás?
JBL Xtreme vagy Pulse 3?
JBL Xtreme 2-höz való tok jó a JBL Xtreme 1-hez is?
Jbl Xtreme vagy Sony xb 41?
JBL Charge 4 vagy Xtreme?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!