Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Power...

Breed87 kérdése:

Mi a véleményetek a Power Dynamics PD-415A aktív hangfalról? Esetleg alternatíva? (Igazából semmi extra, otthoni használatra vennék 2 darabot belőle de sajnos még nem hallottam erről a gyártóról)

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kínai tucat áru.

Megrendeled, kipróbálod, 14 napon belül elállsz ha nem tetszik.

A méreteiből meg a belsőből ítélve, olyan 60W teljesítményű lehet, ahhoz viszonyítva drágának találom.

2019. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed és bocsánat a kérdés megfogalmazásáért.

Igazából tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.

2019. febr. 23. 21:35
 3/3 anonim válasza:

Amatőr zenekarként sokféle aktív hangfalat volt alkalmunk kipróbálni, egy dolog a teljesítmény másik a hangzás, és, hogy mire kell.

A PD-415A a 300eFt alatti kategóriában kifejezetten jó vétel. (2019 ben mindössze 100eFt ! )

4 db ot használunk belőle, könnyebb szerelni, mozgatni, mint 2 nagyot, sőt a hangerő is nagyobb.

Felvett teljesítményt mértem, 300-380W ebből leszámítva a hőveszteséget, egyéb áramköri fogyasztást , 230W körüli szinuszos (DIN) teljesítmény körül lehet .

Saccra, a mélyhangszóró 180W a magas 40W ot kap.

Van nagy " 1500W" os 400eFt JBL PA nk is, amúgy az sem szól jobban.

Ha igazán kelelmes telt és izmos mélytatrtományt akarsz mindenképp külön mélynyomó cucc kell.

2019. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!