Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
Breed87 nevű felhasználó kérdése:

Mi a véleményetek a Power Dynamics PD-415A aktív hangfalról? Esetleg alternatíva? (Igazából semmi extra, otthoni használatra vennék 2 darabot belőle de sajnos még nem hallottam erről a gyártóról)

febr. 19. 20:30  Privát üzenet  

A válasz

Kínai tucat áru.

Megrendeled, kipróbálod, 14 napon belül elállsz ha nem tetszik.

A méreteiből meg a belsőből ítélve, olyan 60W teljesítményű lehet, ahhoz viszonyítva drágának találom.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 20. 09:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed és bocsánat a kérdés megfogalmazásáért.

Igazából tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.

# 2/2Időpont febr. 23. 21:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezt a laptopot ajánlanátok otthoni használatra?
Navon tv vélemény? Konyhai használatra max 24" meretűt neztem ki. Milyen tapasztalatotok van ezzel a márkával?
Milyen laptopot vegyek 80000-100000Ft ért? Elsősorban a Google Earth Pro és általános használatra szeretném venni.
Üdv! Szerintetek 1.7 milliót megér e egy 2006-os, azaz 12 éves Golf V.1.6 benzines? Vagy esetleg értelmes alternatíva helyette? Benzinesbe mindenképpen, napi 40 km országúti használatra.
USA-ból szeretnék egy laptopot hazahozni saját használatra. Kell vámot fizetnem?
Érdemes lenne otthoni használatra venni egy projektort?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!