Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC Direct előfizetés plusz...

UPC Direct előfizetés plusz HBO csatornák, lehet online nézni?

Figyelt kérdés
Kb 15 éve fizetjük ezt a szolgáltatást és nem tudom online nézni.... láttam,hogy akinke sima upc van nem direct az online nézheti hbo-t is és a csatonákat is. Miért nem lehet direct-el gépen is tv-t nézni??? majdnem 10ezret fizetünk több mint 10 éve és ez komoly ,hogy mivel direct vagyok nem nézhetem onlne?? de aki kábel tv-s az meg nézheti??
2019. febr. 22. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
HBO Go regisztráció kell
2019. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:

A HBO go a HBO online média tára, arra bárki előfizethet.

Neked a Horizon Go ba kell beregisztránod, amit a UPC-s ügyfélszámoddal tudsz megtenni.

2019. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elvileg hbo azt tudok nézni most kerestem elő,viszont a sima előfizetett csatornáinkat nem,pl tlc,rtl+ és ezek.. azt csak a sima upc felhasználók tudják,akinek direct van az nem...

hbo-val mondjuk sokat nem érek,mert sorozatok,filmek ott vannak neten bárhol. Na mindegy,jobb mint a semmi...de azért ez gáz,hogy nem lehet online nézni a többi csatornát :/

2019. febr. 22. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!