Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az egerem néha duplán kattint,...

Asdfgh12312 kérdése:

Az egerem néha duplán kattint, miért?

Figyelt kérdés
Régi egeremnél ugyan ez a probléma állt fent(1éves volt) amit most használok 2 napja rendeltem és ez is ugyanúgy duplán kattint, nem mindig kattint duplán de van hogy egymás után hatszor is. Vezetékes és a márkája Esperanzo. Drivert már újratettem valami más ötlet?

2019. márc. 1. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:

1 megnézném az egér beállításokat a vezérlőpultban

2 nem vennék 3e ft alatt egeret akkor se ha csak általános felhasználó lennék, ha játékra akkor 10e alatt. Azok nem csak 1-2 évet szolgálnak ki

2019. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 Az előző egerem 900 forint volt ugyan ez a márka csak egy régebbi széria teljes mértékben kiszolgált pedig Cs:goztam, Loloztam, Wowoztam, stbstbstb. szóval igen. De szerintem nem az egérrel van a probléma mivel a régi egeremnél is fennáll ugyan ez és nem hinném hogy az új egérnek is ugyan az lenne a baja egyből szállítás után. 2 Az egér beállításait ellenőriztem a vezérlőpultban.
2019. márc. 1. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat alapján írtam a véleményem
2019. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" nem hinném hogy az új egérnek is ugyan az lenne a baja egyből szállítás után. "

Akkor a kérdés lezárva.

Ha nem hiszed al emit magad látsz és tapasztalsz, arról nemigen fogunk tudni meggyőzni.

"valami más ötlet?"

Ha garis, küldd vissza.

Vagy vidd el máshova kipróbálni a duplakattintós egereidet ha már arról van szó hogy ki szeretnéd deríteni mi okozza a problémát.

2019. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

[link] 1.



Vagy vezérlőpultban vedd le a dupla kattintás sebességet


Vagy rakd újra a gépet, ha továbbra is fenn áll a hiba akkor az egér hibája

2019. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 1. 14:03
 7/7 Szirty ***** válasza:
Ilyen gyakran van nálam is. Ilyenkor kicserélem az egérben a mikrokapcsolót és megint jó egy darabig.
2019. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!