Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem ismeri fel a laptopo...

Miért nem ismeri fel a laptopom az ssd-t?

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot, teljesen újonnan. Vettem bele egy 256-os ssd-t is m.2-eset. Elméletileg jónak kéne lennie, és a portba bele is illik, de nem ismeri fel a rendszer. Minden ötletet szívesen fogadok.
2019. márc. 8. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy csatlakozóilag passzol, de tkérdés, hogy sata vagy PCIe az az ssd, és ha PCI, akkor támogatja-e a gép.
2019. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
PCI express SSD, laptopba? Egyes, nagy koponya vagy!
2019. márc. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2# nem tudom mi a bajod. Attól hogy te még nem hallottál róla, létezik. Persze nem aldis akcióban:

[link]

2019. márc. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De az forrasztva a van benne! Azt ki nem cseréli otthon!
2019. márc. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem látom a cint:


[link]

2019. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De a sok nullát biztosan látod, amit kaptál. Ezek szerint nem csak én gondolom, hogy barmságokat beszélsz.
2019. márc. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy baromságokat beszél. PCI E SSD általában unibody laptopokban van, amit egy sima felhasználó otthon ki nem cserél. Szinte kizárt, hogy a kérdezőnek ilyenje lenne. Annyira szét kellene szednie hozzá a gépet, amihez már komoly szaktudás kell.
2019. márc. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%

6# Én meg azt gondolom, hogy nem látsz a hisztitől egy két nagyokos társaddal. Aztán a tudatlanságodból eredő kisebsségi komplexusodat a piros hisztárikus nyomkodásával próbálod kompenzálni.


Először állítod hogy nincs PCIe laptopban. Aztán kiderül hogy van csak forrasztott. Ja mégsem mert van más is, csak xy laptopban.


Egyébként az első helyen visszakérdeztem(ok kérdőjel nem volt, de írtam hogy kérdés), nem baromságokat mondtam.


Egyébként a kérdésre próbáltál válaszolni, vagy csak az a fontos hogy hozzáérőnek tettesd magad?


Kb. ha válaszaid hasznosságát néznénk, a kérdés szempontjából, akkor -20-nál járnál. :D

2019. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!