Akoslaszlo kérdése:

Hogy lesz Panasonic IPTV-n HBO GO alkalmazás?

Figyelt kérdés
Egy TX-L32 E5E serial No. NK-2550301 Panasonic "You tube TV-m van, 2012 végén vásároltam. Előfizettem az HBO.GO-ra csak éppen a televízión nincs ilyen app. Lehet rá vhogy "kérni" vagy letölteni? Azt mondták a Telenornál, minden okos tv-re lehet ezt az appot kérni csak vhogy jelezni kell . Próbálkoztam de sikertelenül.

2019. márc. 9. 07:37
 1/5 repulo ***** válasza:

Szerintem valami ilyesmi külső dobozzal.

[link]

2019. márc. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Itt lesz egy kis fogalmi zavar, az IPS kijelzőnek semmi köze az IPTV-hez.

IPTV-vevőegység pedig csak box formájában létezik (ld. Telekom szolgáltatása).

De az okostévének nem is ez a feltétele, hanem internethez kell csatlakoztatni LAN-kábelen vagy Wifivel, esetedben utóbbit nem tudja a TV, ha jól látom.

Azt meg én nem tudom, hogy HBO Go összehozható-e vele, mert ilyenekkel nem szoktam foglalkozni.

2019. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Említés sincs IPS kijelzőről, csak a te hozzászólásodban.
2019. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

# 3


Kötekedést befejezted kispajtás!

"Panasonic IPTV" szakmai szemmel nézve egy butaság ugyebár.

De miután tudni lehet, hogy ez a készülék IPS-kijelzős, ezért én csak tippeltem vaktában, hogy a kérdező talán ezt olvasta valahol, ami azután valahogy összemosódott nála.

De mintha nem tudnád (ha nyitott szemmel olvasnád ezt az oldalt), hogy mi mindent szoktak összekeverni laikusok.

Úgyhogy ne foglalkozz te ezzel, majd a kérdező eldönti, hogy ráhibáztam véletlenül, vagy nem, és akkor mi van? Semmi jelentősége.

Arra nem gondoltam, hogy trollkapaszkodó lehet belőle, hiszen még én sem gondolhatok mindenre.

2019. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólását !
2019. márc. 9. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!