Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miert jatszanak sokan szamitog...

Miert jatszanak sokan szamitogepen kontrollerrel?

Figyelt kérdés

Van ennek valami kulonosebb oka,peldaul konnyebb jatszani vele,vagy az iranyitas maga konnyebb?

Peldaul egy Fortnite jatekot miert jatszanak vajon Kontrollerrel de Szamitogepen? Mi a kulonbseg ha Kontroller de Konzolon jatszak ezt a Fortnite jatekot?



2019. márc. 9. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én például GTA V-t játszom kontrollerrel, kényelmesebb.

Olyan székem van, hogy át lehet alakítani ilyen "félfekvő" üzemmódba, kontroller a kezemben, hátradőlök és kényelmesen GTA-zok. Sokkal jobb, mint a gép előtt gubbasztani.

2019. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 repulo ***** válasza:
Sokkal kényelmesebb, főleg ha az ember konzolon szocializálódott., mint én is. :-)
2019. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyes játékoknál jobb, de FPS orientált játékoknál én sem értettem soha, és nem is fogom.

Pl autós, sportolós, verekedős-kombós (pl AC) játékoknál kötelező.

2019. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg egyszeruen egyes emberek embertelen modon jatszanak Peldaul Fortniteot kontrollerrel
2019. márc. 10. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!