Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Autó erősítőhöz muszáj külön vezetéket húzni az akkutól, vagy jó a gyári is?

Sziasztok! Egy elso generacios mazda 6-hoz szeretnek bekotni kulon melynyomot mert a gyari ami bose-os nekem eleg gyenge. Van is egy 75 watt rms melyladam amihez teszek egy erositot de nem tudom,h ilyen kis teljesienynel van ertelme huzni kulon kabelt, vagy joba mar meglevo bose rendszere? Kicsit bonyolult kerdes tudom, ezert kerlek csak akkor valaszolj ha kepben vagy az auto tipusaval :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Mazda, erősítő, mélyláda

márc. 13. 12:32  Privát üzenet  

A válasz
A típusokkal igen, csak két lényeges infó kimaradt: milyen vastag a meglévő behúzott tápkábel és mekkora erősítőt akarsz betenni? 75 wattos ládának 50 watt tisztán bőven elég, az elmegy a gyári kábelen is.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 14. 13:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Űdv vettem egy gyári reflex hangfal párat az a problémám előfokon 10 van skalazva 5 tovább húzom fel elesedik a hangja szerintetek a hangfal vagy az erősítő gyenge ilyenkor?
Van egy Ryzen 5 2600-as processzorom, most lett belerakva a gépbe a gyári hűtőjével. (Már le van pasztázva, vadi új) De amikor elindítom a gépet semmi terhelés alatt 80fokon van....
Honnan tudnék szerezni/letölteni Technics sa-ax540-es erősítőhöz magyar nyelvű használati utasítást?
Harman/kardon HK 980-s erősítőhöz milyen univerzális távirányítót ajánlanátok?
Xbox 360 ra lehet le tölteni játékot ingyen teljesen gyári nem fleshelt nem rgh-s?
Yamaha RX-V440rds házimozi erősítőhöz mely gyári távirányító típusok kompatibilisek, vagy milyen típusú univerzális távirányító tanítható be az fent említett Yamaha erősítőre?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!