Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Valaki megtudja mondani milyen típusú ezea hangfal?

[link]

márc. 15. 20:40  Privát üzenet  

A válaszok
repulo nevű felhasználó válasza:

Valami LD System Pro 8 - 15, vagy OXID.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 15. 20:52 Privát üzenet

[link]

[link]

[link]

Mindegy milyen típusú. A gyártó a saját logóddal szállítja ha kell.

Egy időben a Somogyi kínálatában is szerepelt SAL felirattal ha jól rémlik, de már legalább 7 féle logóval láttam.

Plecsni és felszereltségfüggő az ár.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 15. 22:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki ért a hangfalakhoz megtudná nekem mondani, hogy az alábbiak közűl melyik lenne a legjobb választás? Egy drágább és olcsóbbat is😁. Bulikra kellene😁
Yamaha WXA-50 erősítőhöz milyen hangfalakat parositsak? Tudnatok peldakat mondani?
Egy átlagos moziban milyen hangfalakat használnak? Wattot tudnátok mondani?
Házibulikba tudtok jó hangfalat erősítővel mondani?
Tudnátok olyan erősítőt mondani ami elbír kb 1000 watt teljes erőségű hangfalakat?
Valaki tud-e mondani valamit erről a cégről? Alex-audio.com/en/products/ magéri valamit venni innen?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!