Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy tv-t, amin alapból...

Vettem egy tv-t, amin alapból nincs bluetooth. Ha veszek hozzá usb-s bluetooth transzmittert, akkor képes lesz csatlakozni bluetooth-os eszközökhöz? (Pl fülhallgató, házimozi)

Figyelt kérdés

2019. márc. 17. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Illetve bluetoothal nem. Más eszközzel lehet.
2019. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
TV típusa?
2019. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Samsung UE43NU7122
2019. márc. 17. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nahar válasza:

Kérdésedre a válasz igen, de nem USB-s transzmitter a megoldás, hanem olyan transzmitter, amelyet a TV 3,5mm-es fejhallgató kimenetére kell ráakasztani.

Előnye, hogy bármely fejhallgató kimenettel rendelkező eszközből tudsz BT-os kütyüt varázsolni vele.


Itt egy nem rossz minőségű árú elfogadható áron:

[link]


Léteznek olyan változatban is amely tudja a recevier módot is, vagyis AUX bemenettel rendelkező eszközre kötve tudni fog BT-os hanganyag vételét.

Pl. AUX-os autórádió képes lesz BT-on lejátszani a telefonról a zenéidet.

Itt egy példa:

[link]

2019. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kérdésedre a válasz igen"


Nem értem, miről beszélsz ilyenkor, a TV USB-aljzata nem arra való.

Van olyan TV, aminek gyári tartozéka pl. az USB Wifi, de az is csak a gyári eredetit fogadja el.

Ráadásul, mint sok mai TV-n, ezen sincs már jack out.

Optikai kimenet van.

2019. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nahar válasza:

"Nem értem, miről beszélsz ilyenkor, a TV USB-aljzata nem arra való."


Talán ha a mondatomat tovább olvastad volna, a "de"-től... ahol én is azt írtam, hogy nem az USB-t, hanem a Jack kimenetet használva a megoldás!


"Ráadásul, mint sok mai TV-n, ezen sincs már jack out."


Ha nincs Jack, akkor marad az RCA kimenetet, s egy átalakító, pl.

[link]


De megelőzlek, ha még RCA sincs (mert ez egy nagyon modern TV ugyebár?), akkor marad a drágább megoldás, amit a 4. hozzászóló is ajánlott, valami ilyesmi:

[link]


O'szt lehet szidni az agyatlan modern TV-ket gyártókat, mint a Samsungot...

Vagy a vásárló verheti a fejét a falba, hogy nem a BT képes modellt választotta, mert ebben a szegmensben gyárt a Samsung is ilyet.

2019. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!