Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom kideríteni milyen...

Hogy tudom kideríteni milyen erős a mélyládám?

Figyelt kérdés

Kaptam egy barátomtól egy mélyládát, és semmit nem tudunk róla, ő se használta soha. Felirat nincs rajta semmi, és szétszedni se tudom mert az egész telibe van kárpitozva. Annyit ír maga a rács alatt a membránon hogy blue tech.

Van valami más módja hogy kiderítsem mi van benne azon kívűl hogy szétbarmolom? :/

Ameddig nem tudom mit rejt a doboz hiába is kérdezgetem hogy milyen erősítő lenne jó mellé..

Köszönöm előre is! :)



2019. márc. 17. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora mágnese van a hangszórónak?
2019. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondom, sajnos nem tudok bele tekinteni a ládába mert be van az egész kárpitozva, nem tudom szétszedni, csak ha szétvágom a kárpitot :/ A levegő csatorna meg oldalból van és nem látszik semmi..

Láttam neten egy olyat ami pont így néz ki, az 850 wattos volt, de azért nem építenék erre..

2019. márc. 17. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Borzasztó egyszerű, elkezded terhelni és egy kis műszaki érzékkel felfogható, hogy mikor kerül a szétszakadás határára, hogy mit bír, mikor akar "beverni a kónusz", torzítani stb.
2019. márc. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ami pont így néz ki, az 850 wattos"

Akkor ez kb 200 lehet max.

Egy 100-as erősítővel küldd meg.

2019. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!