Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Hogy tudom kideríteni milyen erős a mélyládám?

Kaptam egy barátomtól egy mélyládát, és semmit nem tudunk róla, ő se használta soha. Felirat nincs rajta semmi, és szétszedni se tudom mert az egész telibe van kárpitozva. Annyit ír maga a rács alatt a membránon hogy blue tech.

Van valami más módja hogy kiderítsem mi van benne azon kívűl hogy szétbarmolom? :/

Ameddig nem tudom mit rejt a doboz hiába is kérdezgetem hogy milyen erősítő lenne jó mellé..

Köszönöm előre is! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: erősítő, mélyláda, hangfal, diffúzor, Watt, teljesítmény, mélynyomó, hangszóró, basszus

márc. 17. 22:51  Privát üzenet  

A válaszok
Mekkora mágnese van a hangszórónak?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 17. 22:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mondom, sajnos nem tudok bele tekinteni a ládába mert be van az egész kárpitozva, nem tudom szétszedni, csak ha szétvágom a kárpitot :/ A levegő csatorna meg oldalból van és nem látszik semmi..

Láttam neten egy olyat ami pont így néz ki, az 850 wattos volt, de azért nem építenék erre..

# 2/4Időpont márc. 17. 23:01 Privát üzenet
Borzasztó egyszerű, elkezded terhelni és egy kis műszaki érzékkel felfogható, hogy mikor kerül a szétszakadás határára, hogy mit bír, mikor akar "beverni a kónusz", torzítani stb.

# 3/4Időpont márc. 18. 05:51 Privát üzenet

"ami pont így néz ki, az 850 wattos"

Akkor ez kb 200 lehet max.

Egy 100-as erősítővel küldd meg.

# 4/4Időpont márc. 18. 10:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a monitort erős nyomás éri?
Tényleg 2000 lm-es ez a lámpa, tényleg ilyen olcsó, egy ilyen erős zseblámla? És ugyan úgy működik, mint ebben a videóban.
A Grand Theft Auto V- hez nagyon erős gép kell?
Vajon mi történne a hangszóróval, ha az optikai bemenetbe (S/PDIF) belevilágítanék egy erős lézertollal?
A második AV. -HDMI- konvertert próbálom. A video magnók képét egyik sem tudta rendesen konvertálni, sor irányba erős remegés, rángás tapasztalható. DVD. Lejátszásánál nincs ez a...
A hálószobában érezhető erős kátrányszag - még nem tudtuk kideríteni mitől lehet - lehet-e káros az egészségre?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!