Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan DVD lejátszót érdemes...

Olyan DVD lejátszót érdemes javítani ami nem játssza le a dvd filmet?

Figyelt kérdés
9 ezerért már újat kap az ember . Szerelőnél meg kérdéses,hogy mennyibe kerülne. Melyik lenne jó döntés venni egy új dvd lejátszót vagy megcsináltatni szerelővel ? 5-6 ezernél szerintem nem kérne el kevesebbet. Majdnem 1 új dvd lejátszó ára. Melyik lenne jó döntés ?

2019. márc. 18. 09:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Attól függ mik az igényeid. Ha az a lejátszó egy drága modell ami tud valamit amit az új, olcsók nem akkor megéri javíttatni. Ha mondjuk HDMI vagy analóg 5.1 kell, az van a 15 ezres lejátszókon, ha csak ennyi kell jobban jársz az újjal, mert arra van garancia is.
2019. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Annyi az igény,hogy játssza le a filmeket és kész. DVD,CD menjen rajta lejátssza és ennyi az igény. Amúgy egy nagyon régi dvd lejátszóm van most ami a kérdésemben a főszereplő. A hátoldalára az van ráírva,hogy 1992-1997. Gondolom ez között gyártották ,de lehet,hogy k'rvára nincsen semmi köze hozzá.
2019. márc. 18. 10:02
 3/21 anonim ***** válasza:
Akkor könnyen lehet, hogy nem is lehet javítani, mert nem kapni már belevaló optikát (szinte biztos hogy a lézer döglött meg). Ha csak ennyi kell, vegyél egy újat.
2019. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Legjobb döntés, amikor szétszedem, meglátom a poros lézerfejet (lencsét), szakszerűen megtisztítom és működik.

Másik lehetőség, amikor látom, hogy tiszta a lencse. Akkor már lehet bosszankodni, mert azt nem tudom jobban megtisztítani, azaz elmarad a sikerélmény.

2019. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan DVD lejátszót érdemes javítani ami nem játssza le a dvd filmet?"


Csak olyat.

Ami működik azt nem érdemes javíttatni.

2019. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ötös !!!! Anyagilag értettem a dolgot
2019. márc. 18. 10:25
 7/21 A kérdező kommentje:
Van még 1 baja csak nem írtam azt le. A dvd lejátszó tálcája nem nyílik gombnyomásra csak nagyon ritkán. Azzal mi lett azt nem tudom. CD-DVD lemezt be sem tudom rakni sokszor. Sz'rakodik az is.
2019. márc. 18. 10:32
 8/21 anonim ***** válasza:

"Annyi az igény,hogy játssza le a filmeket és kész. DVD,CD menjen rajta lejátssza és ennyi az igény."

Hát ez az! Olyan lejátszót ami minden kódolást lejátszik, még nem gyártottak. (Pláne nem a 90-es években)

2019. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#7-re pedig:

nem éri meg küszködni vele, egy modern géppel jobban járdz.

2019. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A dvd lejátszó tálcája nem nyílik gombnyomásra csak nagyon ritkán.

Ha hallod közben, hogy zúg benne a motor, az általában csak gumiszíj kinyúlása.

Szíjcsere, meg a lencse tisztítása és van esély arra is, hogy akár 200 forintért meg tudnám javítani. Ja, mármint csak magamnak, a szervizemben.

2019. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!