Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox: Elfelejtettem időben...

Xbox: Elfelejtettem időben lemondani a gamepass automatikus megújitást, viszont mivel nincs a kártyámon elegendő pénz így nem tudta levonni az előfizetéshez szükséges összeget, és tartozásom lett. Van rá lehetőség utólag lemondani? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Tehát tegnap újult volna meg a gamepassom viszont mivel nemvolt/nincs pénz a kártyámon ezért azt írja "3000huf lejárt tartozás" alatta fizetés opcióval. Na most nekem mivel már nincs szükségem a gamepassra ezért szeretném 1 napos késéssel lemondani az automatikus megújitást. Ha ezt nem lehet akkor mikor lesz fedezet a kártyámon ugye elvileg lefogja vonni a pénzt. Hogy lehetne mégis ezt megoldani,hogy ne húzzanak le 3000ftal potyára mikor tudom h nem fog kelleni egy darabig most biztos a gamepass mert nem leszek xbox közelben!

2019. márc. 22. 15:15
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

El kell olvasni a feltételeket, abban benne van, hogy ilyenkor mi fog történni.

Egy hasonló eset velem is megtörtént, bár nem pont így, de nekem le is tudta vonni az összeget. Írtam nekik, hogy nem akarom a szolgáltatást tovább igénybe venni és nem is használom, így visszautalták a pénzt, mert 8 napon belül fel lehetett mondani, mint utóbb kiderült, na meg mivel megvizsgálták és valóban nem használtam, ezért kénytelenek voltak.

Sajnos vannak olyan esetek, amikor nem tudod visszacsinálni, de 3000Ft-ot nem fognak tudni sehogy behajtani rajtad, a banknál meg le tudod tiltani, hogy ne tudják levonni.

2019. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy vissza tudod mondani utólag és büntetésbe rakhatják a profilodat amíg nem fizeted ki.

De legegyszerűbb ha megkérdezed a magyar ügyfélszolgálatot 06 80 018590

2019. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!