Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bose SoundLink AE2 fejhallgató...

Drogba56 kérdése:

Bose SoundLink AE2 fejhallgató bluetooth-os hangminőségével mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Üdv! Nemrégiben vettem a kérdésben leírt fejhallgatót, ami jól is működik, viszont amikor telefonról mp3-as zenét akarok bluetooth-on keresztül hallgatni a fejhallgatón, némi zörej, digitalis zaj hallatszik a muzsika alatt. 320 kbps minőségű zenékről van szó. Próbáltam lejátszót is váltani, de az sem jött be. Viszont ha vezetékkel próbálom, akkor ez a jelenség megszűnik. Ja és a slusszpoen, hogy laptopon nem tapasztaltam ezt a problémát bluetooth-os zenehallgatáskor. Teljesen tanácstalan vagyok, köszi a válaszokat!
2019. márc. 22. 21:06
 1/6 repulo ***** válasza:
Mi van, ha a telefonon kikapcsolod a wifi-t amíg zenét hallgatsz?
2019. márc. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam, de úgy is hallom azt a bizonyos zörejt. Nem tudom mi lehet a probléma, mert azt is kipróbáltam, hogy a telefonról átdobtam egy zenét a laptopra és érdekes módon ott rendesen szólt ... A telefonnal (Huawei p10 lite) lehet a gond...? De ha youtube-ról hallgatok zenét, ott nem hallom jelentkezni ezt a zörejt...
2019. márc. 23. 11:18
 3/6 A kérdező kommentje:
* javítás: egy gyors teszt után észrevettem, hogy youtube-nál is jelentkezik ez a zörej gond, telefonról. Mintha a telefon Bluetooth kapcsolata lenne gyengécske... ?
2019. márc. 23. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Túl magas a fluxuskondenzációs tér indukatív mágneses permeabilitása!!
2019. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ezért
2019. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
Telefon Bluetooth probléma. Egyértelmű. Próbáld meg Flac formátummal is, mp3 helyett. Lehet Codec gondja van.
2019. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!