Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Te milyen esetben vennél meg...

Te milyen esetben vennél meg egy Macbook Pro 2017-2018-as modelt?

Figyelt kérdés

Példákat szeretnék, ilyeneket:

"ha egyetemre járnék és ahhoz kellene"

"ha programozásra kéne"

"ha játszanék rajta"

stb..

Ezek csak random példák voltak, most találtam ki őket. Persze ti olyanokat mondjatok, aminek köze van a valósághoz, nem csak kitalált.



2019. márc. 23. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak köze van a valósághoz, hanem valóság: én jelenleg az előtt a döntés előtt állok, hogy megyek-e egy 2015-ös MacBook Pro-t. És nagyon úgy néz ki, hogy meg fogom. Szigorúan munkaeszköznek használnám, grafika, fotó, videó, 3d. Nem raknám tele szennyel, mint az asztali Windowsomat, a Mac nem való letöltögetéshez, kalózkodáshoz, vagy házi hackerkedéshez, sem játékhoz.

A 2017-2018-as modellek még frissnek számítanak, a Mac elég értékálló, egy régebbivel is jól el lehet lenni, persze, ha jó a konfiguráció, és karban van tartva.

Sajna kicsit hosszú lett, de azért remélem hasznos volt... :)

2019. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld!
2019. márc. 23. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én év elején vettem egy 2017-es Macbook Prot. Egyszerre van szükségem word, excel stb. windowson megszokott programokra és unix rendszerre, így adta magát a dolog. Előtte egy acert használtam, amin dual boottal volt megoldva ugyanez. A linux nagyon jól futott rajta, viszont a windows-al mindig meggyűlt a bajom, nagyon sűrűn kellett újratelepíteni stb. A linuxon pedig nem tudtam kibékülni az open office-al. Nagyon tetszik, hogy a Macbookon ugyanúgy tudom a linuxon megszokott dolgokat csinálni a terminálban, sokáig bírja az akksi, felnyitom és már működik is (nem úgy mint az acer, aminél majdem fél órát kellett várnom, hogy magához térjen a windows). Régen egy 2008-as Macbookom volt, amit nagyon szerettem, de amikor az elavult, akkor inkább jobb teljesítményű gépet vettem, mint hogy maradjak a mac-nél. Kicsit meg is bántam, mivel az acert sosem tudtam úgy szeretni, mint előtte a macbookomat, de vártam 4 évet a cserével. Most vettem inkább használtan, de még garanciálisan egy 2017-es Macbook Pro-t, mint hogy újból próbálkozzak egy erős windowsos géppel.
2019. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyit elfelejtettem hozzátenni, hogy ipadem és iphoneom van, amikkel nagyon jól működik a rendszer. Pl. rajzolok valamit az ipaden és az icloudon keresztül gyorsan ott van a gépen a rajz. Ugyanez a fotókkal.
2019. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!