Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megérné váltani?

Szerintetek megérné váltani?

Figyelt kérdés

Éveken át számítógépen játszottam, viszont mostanában úgy érzem, hogy én nem használom ki annyira a gépet, ezért arra gondoltam, hogy eladni, és venni helyette egy xbox one s-t, mellé pedig egy laptopot, hogy még is csak legyen egy pc-m, amin mondjuk tudok Word-öt, Powerpoint-ot vagy akár Excelt szerkeszteni, meg azon amúgy is könnyebb böngészni a neten, mint telefonon, és azért laptopot vennék, mert akkor tudnám hordozni, ha arra lenne szükségem. Na, az első kérdésem az lenne, amit már fent meg is kérdeztem, hogy érdemes lenne-e cserélni? A másik kérdésem az lenne, hogy mennyiért lenne érdemes eladni a gépemet? A konfig amit jelenleg használok az egy

Intel core i5 3330

1x8gb ddr3 1333 mhz ram

Asus gtx 1050ti 4gb

Kingston a400 120gb ssd

Wd green 2tb hdd

Zalman z1 neo gépház

A lap és a táp típusát nem tudom megmondani, a tápról annyit tudok mondani, hogy nem éppen felsőkategóriás, egy noname 600w-os kis miazanyám lenne az. Egyedül talán a videókártyára tudnék garanciát nyújtani. Lehetőség szerint adjatok olyan árat, amiből alkudhatnak is, és olyat is ami alá már nem érdemes mennem.

A következő kérdésem az lenne, hogy megérné egy xbox one s is, vagy mindenképp gyűjtsek inkább egy ps4re? Erre indokot is kérnék lehetőség szerint. Engem nem igazán izgatnak az exclusive játékok, ezt így szeretném előre lekötni. Az utolsó kérdésem pedig az, hogy 100000 körüli téren milyen laptopot ajánlanátok? Kikötésem talán annyi lenne, hogy legyen fhd kijelzője, akár 11 inch-es is jó lenne, emellett lehetőleg passzívan hűtött vagy nem túl hangos hűtéssel rendelkező legyen.



2019. márc. 28. 17:39
 1/2 anonim válasza:

Ha tényleg csak játékra akarod használni akkor ajánlom az xbox vagy ps4 perifériát.

Egyébként pénzben jobban megéri mert egy Gamer periféria megépítése nem áll meg 400.000ft-ból. Persze a tiédet is lehet építeni szépen komótosan.

2019. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az xbox/ps4et csak játékra használnám, netezésre a laptopot, mint ahogy azt feljebb említettem.
2019. márc. 29. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!