Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ingyen telefonálás Google...

Ingyen telefonálás Google Home-al?

Figyelt kérdés

Ezt hogy csinálták? Valóban ingyenes lenne? (Szóval nem számláznak utólag sem)

Hogy képes erre egyáltalán a hangszóró?


Angliából-Angliába, Kanadából-Kanadába, USA-ból USA-ba, TELJESEN ingyenes és korlátlan telefonálás? Ezt valamiért alig tudom elhinni. Lenne beépítve egy sim kártya?


Angliában élek és vettem imént egy Google Home Mini-t.

Kipróbáltam a hívás funkciót. A kártyám nincs hozzá csatolva a telefonommal, kreditem sincs jelenleg rajta.

És tudtam telefonálni, felhívtam anyám, a nővérem, majd a "call apa"-t félreértette, és felhívott egy angliai Apa nevű céget. Vagyis kicsöngött, de gyors kinyomtam.


Hogy képes erre egy hangszóró?


[link]



2019. márc. 28. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

VOIP

Hangszóró nélkül eddig is működött, a Hangouts-ba csomagolva.

Nem a hangszóró képes rá. Bejelentkezel a google fiókoddal, onnan működik minden. Ahogy nekem is hangszóró nélkül, a hangouts segítségével. Nincs ezen semmi érdekes.

2019. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De a hangouts-ba nem kell regisztrálni/bejelentkezni?


Mert fel tudok hívni egy olyan telefonszámot is amin internet sincs bekapcsolva, se wifi. De még vezetékest is lehet vele hívni. Konkrétan bármilyen angol telefonszámot felhív. Ha azt mondom, hogy telefonáljon be a moziba, hogy foglalhassak helyet, megteszi. Étteremből kaját rendelni, iskolába betelefonálni.. Mindenre jó.

Illetve ha olyan telefont hívok ami itt van nálam (net nélkül), nem nyitja meg hangouts-ot se semmi. Nem is tudná net nélkül hívni, mert végülis olyan mint a skype. Hanem ugyanúgy zajlik az egész, mint amikor másik számról hívják fel a mobilom.


Szóval még mindig nem értem. Se SIM kártya, se net, se pénz mégis működik.

2019. márc. 28. 23:22
 3/5 A kérdező kommentje:

Vagyiiis..

Ez a VOIP lényege? Hogy egy internetre csatlakoztatott eszközről tudok telefonálni bárhova aminek van szolgáltatója, akkor is ha nincs internet a hívandó készüléknek?


Hihetetlen, hogy ez eddig elkerülte a figyelmem:)

2019. márc. 28. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze,ez a lényege. A megfelelő pénzösszeg fejében. Ha ingyen hívtál mobil vagy vezetékes telefont, akkor a csodálkozás teljesen jogos.
2019. márc. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, eléggé meglepett, hogy ezt kapjuk mindenféle ráfizetés nélkül, teljesen ingyen és korlátlanul. Ez gyakorlatilag kinyírja az otthoni vezetékes telefonokat, le is mondom a miénket is, mert már felesleges így.
2019. márc. 29. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!