Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
nyarierik123 nevű felhasználó kérdése:

XBOX 360 SLIM DNS Error, hogy tudom megoldani ezt a probémát?

nemrég sikerült beszereznem egy xbox 360 slim konzolt, de sajnos nem tudok kapcsolódni a hálózatra.

Az xbox.com-on megpróbáltam az összes tippet sikertelenül. tutorialokat is néztem, de semmi, nem tudom hogy mit tehetnék, nem vagyok túlságosan hozzá értő, két napja van meg a konzol.

A válaszokat köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xbox, DNS error

ápr. 6. 18:57  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Non-system disk or disk error replace and strike any key when ready?
Az xbox 360 am játék közben váratlanul kikapcsol. Mi okozhatja a problémát? Bekapcsolom csak zölden villog és utoljára kiirt egy hosszu szöveget számokkal ERROR felirattal a végén.
Játszani akarok a Planetside 2-vel, de valami G15 errort ír ki. Mit csináljak?
Forza 3 CODEX Hiba : System. Exception: error 0x80073D02: Unable to install because the following apps need to be closed Microsoft. OpusPG.69bc9bcb83_1....
Karafun fizetős program miért nem megy a laptopomon?
Egy ideje nem vettem elő a GTA IV-et de tegnap úgy döntöttem hogy letöltöm. Amikor megnyitom az auto run Rom0-át akkor minden féle krikszkraksz jelenik meg, meg két üres gomb . segíteni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!