Hogyan tudnám egyszerre megszólaltatni az 5.1 (PC) és a TV hangszorót?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy HD TV és össze kötöttem HDMI kábellel s szeretném ha egyszerre szólna az 5.1 és a TV hangszórója. Hogyan tudnám meg csinálni ? Köszönöm előre is!

2019. ápr. 6. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a HDMI ARC kimenetet használod és az is úgy működik, mint a TV optikai kimenete (vagy az, vagy hangszóró), akkor gondolom, egyszerre nem fog menni.
2019. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy Asus sonar DX hang kártyám is s mellé egy 5.1 rendszer. Van rajta AUX kimenet is esetleg lehetne valahogy mindent egybe kapcsolni ? 5.1 meg a TV hangszóroói együtt menjenek ?
2019. ápr. 6. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

"Van rajta AUX kimenet"


Auxiliary a tartalék, kiegészítő bemenetekre vonatkozik (nem kimenet), ezért ezt nem tudom értelmezni, nem pontosítottad a HDMI ARC feltételezést sem, 5.1 rendszer típusát sem tudom elképzelni.

De ha magad állítottad be a TV menüjében a digitális kimenetet, akkor tapasztalhattad, hogy vagy-vagy. Nem megy egyszerre.

2019. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De minek?
2019. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!